KOPSAPULCE MĀJAI ‘PRIEDES 1’ PAR SILTINĀŠANAS PROJEKTU

Datums: 31 Augusts 2017 Kategorija: Kopsapulces Lasīts 1619 reizes Pēdējo reizi rediģēts 07 Septembris 2017

 

Dzīvojamās mājas ‘Priedes 1’, Silakrogā, dzīvokļa īpašnieku vai to pilnvaroto personu kopsapulce, kas notiks 2017.gada 13.septembrī plkst. 19:00, Silakrogā, SIA „CIEMATS” darbnīcas telpās katlu mājas teritorijā.

 

Kopsapulces darba kārtība:

  1. Sapulces dalībnieku reģistrācija;
  2. Par logu nomaiņu dzīvokļos;
  3. Par portatīvā gaisa ventilācijas rekuperatora iebūvi dzīvoklī;
  4. Par kāpņu telpas remontu;
  5. Par izdevumu apmaksu energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu tehniskās dokumentācijas sagatavošanai.

 

Aicinām dzīvokļu īpašniekus līdz  kopsapulcei apdomāt sekojošus  jautājumus:

-           par logu maiņu dzīvokļos (kopsapulcē tiks reģistrēts cik un kādus logus ir nepieciešams mainīt katrā dzīvoklī);

-          par rekuperatora (‘Prana’ vai līdzīga) iebūvi dzīvoklī ((sienā  ierīkojama ventilācijas ierīce, kas nodrošina efektīvu gaisa apmaiņu Jūsu dzīvoklī, tādējādi novēršot mitrumu, pelējumu un bezgaisu); (kopsapulcē tiks reģistrēts balsojums par/pret rekuperatora izvēli katrā dzīvokļa īpašumā).

-          par kāpņu telpas remontu (kopsapulcē  tiks reģistrēts balsojums par/pret daļēju vai pilnīgu kāpņu telpas remontu).

 

Informējam, ka ierodoties uz dzīvokļu īpašnieku kopsapulci līdzi jāņem personu un īpašuma tiesību apliecinoši dokumenti.

Gadījumā, ja Jūs pilnvarojat citu personu pārstāvēt savas kā dzīvokļa īpašnieka intereses dzīvokļa īpašnieku kopībā, tad pilnvarojums atbilstoši Dzīvokļa īpašuma likuma 17.panta ceturtajai daļai jānoformē rakstveidā.

 

  • Rekuperatora tehniskā specifikācija un priekšrocības: www.pranavent.lv                 

Lejupielādēt pielikumus: